• 2 toskańskie lampy stołowe z winogronami. Unikatowe oświetlenie z Włoch.

NUMER OFERTY: PZ43958GK

włoskie lampy z toskanii

1199.00
para
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 1 para

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 518437798

Niepowtarzalne lampy stołowe z Włoch

Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, co nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, to 2 toskańskie lampy stołowe z winogronami będą idealnym rozwiązaniem. Te unikatowe oświetlenia zapewnią Ci nie tylko praktyczność, ale także piękny i oryginalny design.

Specyfikacja techniczna

  • Wysokość max - 34 cm
  • Średnica podstawy - 13 cm
  • Waga 1 sztuki - 1,5 kg
  • Wysokość klosza max - 11,5 cm
  • Średnica klosza max - 16,5 cm

CENA DOTYCZY 2 SZTUK

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - całkowicie wymieniona na nową. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Elegancka konstrukcja

Lampy stołowe wykonane są z metalu w kolorze starego srebra, co nadaje im elegancji i stylu. Ich solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo, dwa szklane klosze w formie florystycznej dodają uroku tym lampom, tworząc przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.

Pochodzenie z Toskanii

Te wyjątkowe oświetlenia zostały sprowadzone prosto z Francji, jednak ich pochodzenie sięga malowniczej Toskanii we Włoszech. To właśnie tam zostały ręcznie wykonane przez lokalnych rzemieślników, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że masz do czynienia z autentycznym dziełem sztuki.

Wymieniona elektryka

Aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i komfort użytkowania, elektryka w lampach została całkowicie wymieniona na nową - gniazda e14 i nowe kable z włącznikiem / wyłącznikiem prądu. Dzięki temu nie musisz martwić się o ewentualne problemy z podłączaniem czy przewodami. Teraz możesz cieszyć się pięknym światłem emitowanym przez te wyjątkowe lampy stołowe.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

logo euroantyki