• Stare obrazy olejne do salonu

Przedstawiamy antyczne obrazy olejne, zachowane w doskonałym stanie! Wszystkie obrazy mają bogatą historię i świetnie ozdobią ściany salonu, sypialni czy przedpokoju.

Zabytkowe obrazy olejne na płótnie

Zarówno koneserzy sztuki, jak i fani architektury docenią stylowe obrazy, dostępne w naszym sklepie z antykami. Wszystkie dzieła wyróżniają się idealnym stanem, wyrazistymi kolorami i solidnymi ramami. Można je powiesić m.in. w salonie, sypialni, przedpokoju oraz wewnątrz obiektów usługowych, muzeum czy w obiektach gastronomicznych w formie klasycznego wystroju. Obrazy olejne dodadzą wyjątkowej atmosfery i sprawią, że każdy poczuje starodawny, klasyczny klimat.

Stare obrazy przedwojenne

Sprawdź i zamów widoczne tutaj przedwojenne obrazy olejne, które subtelnie wypełnią pustki na ścianach w Twoim domu lub mieszkaniu. Cudowne pejzaże przedstawiają zarówno martwa naturę, jak i postacie. Niepowtarzalne widoki zostały namalowane w pełni ręcznie i zachowały się w doskonałym stanie. Ponadto zamówisz u nas inne przedmioty zabytkowe, takie jak meble antyczne, stare lampy antyczne, dewocjonalia, stare zegary antyczne, szerokiej maści zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz rzeźby antyczne.