• Malarstwo antyczne

Zamów klasyczne, stare obrazy olejne i dzieła sztuki związane z dawnym malarstwem. Znajdziesz u nas m.in. zabytkowe ramy do obrazów i stare obrazy na płótnie – w tym najpiękniejsze pejzaże olejne! Niekiedy w ofercie pojawiają się również słynne obrazy polskich malarzy oraz stare obrazy przedwojenne i religijne. Zobacz całą ofertę zabytkowych dzieł sztuki!

Zabytkowe, antyczne obrazy olejne na płótnie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz cudowne dzieła sztuki – wszystkie zachowane w nienaruszonym, oryginalnym stanie, nadające się od razu do powieszenia na ścianę! Wszystkie zabytkowe dzieła sztuki doskonale ozdobią niemal każde wnętrze! Obrazy olejne można powiesić w salonie, sypialni, w gabinecie czy w przedpokoju. Z kolei stare obrazy religijne bardzo dobrze wpiszą się w stylistykę i religijny nastrój wnętrz kościołów, plebanii oraz innych obiektów sakralnych.

Zabytkowe, drewniane ramy do zdjęć i obrazów

Oprócz wspomnianych obrazów olejnych, polecamy także oryginalne ramy drewniane do zdjęć i obrazów. Wyroby te cechują się wyjątkowym rzeźbieniem i trwałością. Sprawdź również inne produkty w tej kategorii, takie jak stare obrazy olejne. Antyczne malarstwo to niemała gratka nie tylko dla koneserów sztuki, ale również wszystkich pasjonatów historii. W naszym sklepie zamówisz także więcej zabytkowych przedmiotów! Sprawdź chociażby meble antyczne, stare lampy antyczne, dewocjonalia, stare zegary antyczne, szerokiej maści zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz rzeźby antyczne.