• Stare krzyże na ścianę (antyki)

Krzyż katolicki to dla wyznawców tej wiary jeden z najważniejszych symboli. Znajdziesz u nas stylowe, zabytkowe krzyże na ścianę, które łatwo powiesisz w dowolnym miejscu w domu lub mieszkaniu. Oprócz tego oferujemy stojące krzyże chrześcijańskie, które można postawić na domowym ołtarzyku lub meblach. Jeżeli interesuje Cię katolicki krzyżyk do domu – koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu z antykami i cudowne dewocjonalia!

Krzyż na ścianę – zabytkowe krzyże drewniane

Każdy katolik szybko rozpozna najważniejszy dla niego symbol wiary, czyli krzyż chrześcijański. Element ten znajdziemy praktycznie w każdym, katolickim domu. Wśród dewocjonaliów można znaleźć zarówno wiszące, jak i stojące krzyżyki. Łatwo dobrać zarówno rozmiar, materiał wykonania, jak i stylistykę krzyża do obecnego wnętrza. Oczywiście oferowane przez nas rzeźbione krzyże subtelnie podkreślą religijny charakter nie tylko domów i mieszkań, ale również innych obiektów – w tym kościołów, kapliczek, plebanii i innych budynków sakralnych.

Krzyże drewniane na ścianę – piękne dewocjonalia dla każdego!

Jeśli interesuje Cię piękny, ręcznie rzeźbiony krzyż grekokatolicki do powieszenia nad drzwi lub na ścianę, to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszych dewocjonaliów kościelnych. Bez względu na to, czy szukasz większych krzyży, czy też wolisz malutki krzyżyk nad drzwi – w naszym sklepie z antykami na pewno znajdziesz to czego szukasz! Warto dodać, że z uwagi na wyjątkowy charakter i zabytkowy wygląd krzyżyków, produkty te doskonale sprawdzą się w formie prezentu na Pierwszą Komunię Świętą i Chrzest Święty.

Sprawdź również inne dewocjonalia w naszym sklepie, takie jak antyczne obrazy, figurki oraz różańce. Oprócz tego znajdziesz u nas inne zabytki, takie jak stare meble antyczne, stare lampy antyczne, stare zegary antyczne, szerokiej maści zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz rzeźby antyczne.