• Stare zegary kominkowe

Zegar stojący na komodę, szafkę nocną czy kominek to doskonały element wystroju, który nie tylko cieszy oko, ale również pełni funkcję użytkową – wskazuje aktualną godzinę. W naszym sklepie zamówisz antyczny zegar kominkowy, który doda pomieszczeniu klasycznego, rustykalnego wyglądu.

Zegary stojące na komodę – do salonu, przedpokoju i sypialni

Polecamy zachowane w doskonały staniem zabytkowe zegary kominkowe, które można postawić w praktycznie każdym miejscu. Swoim wyglądem dodadzą nieco klasycznego charakteru zarówno sypialni, jak i salonowi czy przedpokojowi. Równie dobrze można je wykorzystać jako ozdobę w lokalach usługowych, takich jak utrzymane w rustykalny stylu bary, restauracje czy kluby. Znajdziesz u nas zegary kominkowe o różnej wielkości, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do konkretnego miejsca.

Zegar stojący antyk – klasyczny wygląd i pełna funkcjonalność

Kominkowe zegary antyczne ucieszą oko nie tylko koneserów sztuki, ale również wszystkich domowników, ceniących sobie wnętrza w stylu retro, vintage i rustykalnym. Wszystkie egzemplarze są w pełni sprawne i zachowane w idealnym stanie – pomimo swojego wieku i oryginalnego pochodzenia. Jeśli interesują Cię wyjątkowe zegary do salonu na komodę – to z pewnością zabytkowe zegary dostępne w naszym sklepie z antykami spełnią Twoje oczekiwania! Przy okazji sprawdź pozostałe stare zegary antyczne (w tym stare zegary wiszące), a także inne zabytkowe przedmioty – meble antyczne, stare lampy antyczne, dewocjonalia, zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz rzeźby antyczne.