• Antyczne lustra

Zabytkowe lustra antyczne potrafią zupełnie odmienić wystrój każdego wnętrza. Te zdobione i świecące się meble antyczne cieszą oko nie tylko koneserów i fanów sztuki, ale również wszystkich osób ceniących sobie niepowtarzalny urok i klasyczny wygląd. W naszej ofercie znajdziesz dobrze zachowane, zabytkowe lustra z mosiądzu, metalu czy drewna. Stwórz w swoim przedpokoju lub salonie rustykalny klimat i postaw na w pełni oryginalne, zabytkowe wyposażenie wnętrz!

Lustro antyczne – funkcjonalny i piękny relikt przeszłości

Starodawne lustra to nie tylko zabytkowy element dekoracyjny, sprawdzający się na wystawie w muzeum, pałacu czy zamku. Antyczne lustro równie dobrze sprawdzi się w formie mebla domowego. Jeśli cenisz sobie klimat rustykalny, vintage czy też barokowy i jesteś fanem trwałych, zabytkowych dekoracji, to z pewnością idealnie zachowane lustra zabytkowe spełnią Twoje oczekiwania. Co znajdziesz w naszym sklepie? Oferujemy m.in. antyczne lustra wykonane z mosiądzu, drewna oraz kutego metalu. Dostępne są zarówno ramy o prostej konstrukcji i kształcie, jak i bardzo wymyślne i zdobione różnymi dodatkami.

Lustra zabytkowe w stylu vintage, barokowym i rustykalnym

Sprawdź wyjątkowe i w pełni oryginalne lustra, które wyśmienicie wypełnią wnętrza zamków, pałaców i wszystkich wnętrz utrzymanych w stylu vintage, barokowym lub rustykalnym. Wszystkie przedmioty pomimo swojej długiej historii, zachowane są w idealnym stanie. Bez uszkodzeń, rzucających się w oczy zadrapań czy przebarwień. Oferujemy wyłącznie sprawdzone egzemplarze, które nadają się natychmiast do powieszenia i użytkowania. Na plus przemawia również solidna konstrukcja, która pozwoli na bezproblemową eksploatację luster przez długie dziesięciolecia.

Oczywiście zabytkowe lustra to nie wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie! Sprawdź również inne meble, takie jak garderoby antyczne, stoliki antyczne, szafki antyczne oraz krzesła antyki. Jeśli szukasz innych elementów dekoracyjnych, to być może zainteresują Cię stare lampy antyczne, dewocjonalia, stare zegary antyczne, szerokiej maści zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz ręcznie wykonane rzeźby antyczne.