• Różańce, stary różaniec

Zamów zabytkowe różańce, które posłużą do codziennej modlitwy w domu lub kościele. Można je również powiesić w samochodzie lub na habicie. Posiadamy dewocjonalia nie tylko dla zakonników i księży, ale dla wszystkich osób uduchowionych i wierzących. Cudowne, dominikańskie różańce posiadają wyjątkowy styl i kolorystykę. Są bardzo trwałe i ręcznie wykonane.

Różaniec święty – na szyję, rękę i do samochodu

Sprawdź naszą ofertę cudownych, antycznych różańców, które można przechowywać i nosić praktycznie wszędzie. Różaniec święty pozwala wznosić modlitwy, znaleźć ukojenie w ciężkich chwilach, prosić o potrzebne łaski i stanowi jeden z ważniejszych symboli religijnych chrześcijan. W naszym sklepie zamówisz zarówno różaniec damski, jak i męski. Do szczególnie polecanych zaliczają się charakterystyczne różańce dominikańskie na habit.

Różaniec – sklep online z dewocjonaliami

Sprawdź wszystkie dostępne w naszym sklepie różańce święte oraz inne dewocjonalia, takie jak  stare krzyże na ścianę oraz figurki. Oprócz tego znajdziesz u nas stare meble antyczne, stare lampy antyczne, stare zegary antyczne, zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz rzeźby antyczne.