• Stoliki antyczne

Antyczne stoliki doskonale nadają się do salonu. Tego rodzaju meble antyczne swoim oryginalnym urokiem nadadzą pomieszczeniom specyficznego charakteru. Sprawdź oferowane przez nas stoliki w stylu vintage, barokowym, Art Deco oraz w stylu angielskim. Eklektyczne stoliki cieszą się popularnością nie tylko wśród koneserów i fanów architektury. Jeżeli cenisz sobie zabytkowy, rustykalny wygląd pomieszczeń – ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Stoliki antyczne – rustykalne, barokowe, vintage, Art Deco

Przedstawiamy w pełni oryginalne i doskonale zachowane stoły i stoliki zabytkowe. Znajdziesz u nas meble wpisujące się w różną stylistykę urządzania wnętrz, w tym styl rustykalny, barokowy, vintage czy Art Deco. Te eleganckie meble do salonu wyróżniają się nie tylko wyglądem, ale również i trwałością. Niemal wszystkie meble zostały wykonane ręcznie i są praktycznie nieosiągalne w hurtowej ilości. Jeśli cenisz sobie niepowtarzalne, zabytkowe meble – koniecznie poznaj ofertę naszych stolików!

Stoły zabytkowe – dla kogo są antyczne stoliki?

W pełni wyjątkowe i dobrze zachowane stoły zabytkowe ucieszą oko wszystkich koneserów sztuki i dawnej historii. Wpisują się w praktycznie każdą stylistykę wnętrza. Co konkretnie możemy zaoferować? Chociażby eklektyczne konsole pałacowe, zabytkowe stoliki z szufladami, małe stoły barokowe, staromodne gazetniki oraz biurka. Widoczne tu meble dopełnią umeblowanie w zamku i pałacu. Cześć mebli wykonana została w stylu cesarskim, z bogatymi zdobieniami i specyficznymi wyżłobieniami. Jeżeli szukasz oryginalnych mebli zamkowych lub pałacowych – pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Oprócz tego sprawdź inne wyroby meblowe dla koneserów architektury. Polecamy m.in. garderoby antyczne, antyczne lustra, szafki antyczne czy krzesła antyki. Dodatkowo oferta naszego sklepu składa się z innych produktów antycznych, takich jak stare lampy antyczne, dewocjonalia oraz stare zegary antyczne.