• Stare zegary wiszące, naścienne

Zamów stare zegary wiszące, zachowane w doskonałym stanie i w pełni funkcjonalne. Świetna forma dekoracji wnętrz – salonów, sypialni czy przedpokojów. Antyczny zegar naścienny wpisze się w kompozycję i stylistykę praktycznie każdego pomieszczenia.

Stare zegary wiszące – vintage, retro, rustykalne

Zabytkowy wygląd zegarów naściennych docenią nie tylko miłośnicy pradawnej techniki i koneserzy sztuki, ale również wszystkie osoby, które cenią sobie oryginalne wyposażenie wnętrz. Znajdziesz u nas w pełni funkcjonalne, sprawne i zachowane w doskonałym stanie zegary do powieszenia na ścianę, które jeszcze przez wiele dziesięcioleci będą zdobić wnętrze i zachwycać swoją stylistyką. Polecamy m.in. zegary w wiejskim stylu, zegary skrzyniowe (w tym z witrażami), a także zegary z gongiem. Wszystkie utrzymane w stylu vintage, retro lub rustykalnym.

Zabytkowy zegar naścienny do każdego wnętrza!

Co wyjątkowego jest w oferowanych przez nas zegarach naściennych? Przede wszystkim to, że nadają się do praktycznie każdego wnętrza. Idealnie wkomponują się w dawną stylistykę pomieszczeń w domu, w restauracji, barze, pubie i innych lokalach usługowych. Sprawdź również inne stare zegary antyczne (w tym stare zegary kominkowe) oraz pozostałe przedmioty zabytkowe – w tym meble antyczne, stare lampy antyczne, dewocjonalia, zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz rzeźby antyczne.