• Dewocjonalia antyczne

Sprawdź, wyjątkowe dewocjonalia antyczne, zachowane w nienaruszonym, oryginalnym stanie. Znajdziesz u nas m.in. stare krzyżyki na ścianę, klęczniki kościelne, naczynia na wieczne światło, święte obrazy, rzeźby gipsowe i różańce. Dostępne tutaj produkty możesz traktować zarówno jako stylowe elementy wystroju, jak i uzupełnienie domowego ołtarzyka. Ponadto prezentowane przez nas dewocjonalia kościelne, dobrze sprawdzą się jako prezent na Pierwszą Komunię Świętą i Chrzest Święty.

Święte obrazy, krzyżyki i figurki

W tej kategorii znajdziesz stylowe, antyczne dewocjonalia – w tym święte obrazy, krzyżyki na ścianę oraz figurki. Elementy te podkreślą religijną atmosferę w domu lub mieszkaniu, a wiele osób wykorzysta je do codziennej modlitwy z Bogiem. Wszystkie dostępne u nas stare krzyże na ścianę, antyczne obrazy, figurki oraz różańce są w doskonałym stanie i zachowują swój oryginalny wygląd. Docenią je nie tylko koneserzy dawnej sztuki, ale praktycznie wszystkie religijne osoby, które pragną utrzymać kontakt z Bogiem.

Dewocjonalia do samochodu, domu i kościoła

Nasz sklep z dewocjonaliami i antykami oferuje przedmioty idealne do domu, mieszkania, kościoła, a nawet samochodu. Te zabytkowe dewocjonalia kościelne wprowadzą spokojną atmosferę, a jednocześnie w subtelny sposób podkreślą klasyczny wygląd pomieszczeń. Sprawdź przy okazji inne wyroby antyczne, takie jak meble antyczne, stare lampy antyczne, stare zegary antyczne, szerokiej maści zabytki techniki, witraże, wyroby z mosiądzu oraz rzeźby antyczne.