• Antyczna ampla z czasów przedwojennych. Zabytkowe oświetlenie.

NUMER OFERTY: PZ44000SG

muzealne ample

3499.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 60
Wysyłka na terenie Polski 60
Dostępność 1 szt.

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 518437798

XL! DUŻA! Przedwojenna AMPLA - prawdziwe antyczne oświetlenie

Sprowadzona z Francji. Pochodzi z początku XX wieku. Wykonana z mosiądzu + szklany klosz w idealnym stanie, ręcznie szlifowany. Na samej górze są zaczepione 3 kryształowe zawieszki. Mosiądzu celowo nie polerowaliśmy, bo się ładnie zestarzał i tak powinien wyglądać. Miłośnicy antyków wiedzą o czym mowa a ci co nie wiedzą o co chodzi to nie wiedzą i nie będą wiedzieć...

Wewnątrz znajduje się falbowana czerwona firana w bardzo dobrym stanie, bez dziur, rozerwań itd - oryginalna. Została chemicznie wyczyszczona i jest bez żadnych brzydkich zapachów po papierosach czy wilgoci.

UWAGA! Elektryka została całkowicie wymieniona na nową! 3 żarówki dookoła lampy i 1 wewnątrz. Wszystkie standardowe E27.

Okablowanie jest poprowadzone tak, że można włączyć wszystkie żarówki na raz , lub oddzielnie 1 w środku i 3 na zewnątrz.

Do ampli warto dokupić 3 ozdobne żarówki ze standardowym gwintem E27, to całość będzie ładniej się prezentować. My nie mieliśmy ozdobnych żarówek i na zdjęciach są zwykłe E27.

  • Wysokość z łańcuchem max - 87 cm
  • Szerokość lampy max - 50 cm
  • Średnica podsufitki - 22 cm
  • Waga lampy - 3,5 kg
  • Wysokość klosza max - 17 cm
  • Średnica klosza max - 30 cm

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

UWAGA! Na ostatnim zdjęciu pokazaliśmy lekkie pogięcie blachy mosiężnej pod kloszem. PO ZAŁOŻENIU KLOSZA TO JEST W 100% NIE WIDOCZNE.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

logo euroantyki