• Antyczne oryginalne kinkiety secesyjne z kloszami. Art Nouveau Jugendstil.

NUMER OFERTY: PZ43967GS

oświetlenie secesyjne

SPRZEDANE - SOLD - VERKAUFT - VENDU
0
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 0 para

Antyczne Oryginalne Kinkiety Secesyjne z Kloszami: Sztuka Oświetlenia w Stylu Art Nouveau i Jugendstil

Zaprezentuj swoje wnętrze w najlepszym świetle dzięki naszym antycznym kinkietom w stylu secesyjnym. Wykonane z odlewów z brązu + oryginalne szklane klosze z epoki. Klosze są lekko matowe w IDEALNYM STANIE.  Wyjątkowe elementy dekoracyjne to kwintesencja stylów Art Nouveau i Jugendstil. Kinkiety sprowadzone z Francji. Pochodzą z epoki secesyjnej.

Ciekawostką jest to, że każdy kinkiet jest ruchomy z 2 punktach. Pierwszy punkt to zaraz przy rozecie - kinkiet się rusza na boki. Drugim punktem są ruchome klosze - w górę i w dół. Widać o czym mowa na załączonych zdjęciach.

UWAGA! Oryginalna elektryka była spalona, więc dla bezpieczeństwa została wymieniona całkowicie na nową. Nowe gniazda E14 i nowe kable.

Opis Produktu

  • Wysokość max ( z kloszem do dołu ) - 24 cm
  • Głębokość od ściany ( z kloszem do dołu ) max - 40 cm
  • Wysokość / szerokość rozety przylegającej do ściany - 13 cm na 12 cm
  • Waga 1 sztuki - 0,8 kg
  • Wysokość klosza max - 12 cm
  • Średnica klosza max - 11 cm


CENA DOTYCZY 2 SZTUK

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - wymieniona całkowicie na nową. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Design

Inspiracja naturą i organicznymi formami jest widoczna w każdym elemencie. Delikatne linie i krzywe, charakterystyczne dla stylu Art Nouveau, łączą się z bardziej geometrycznymi, ale równie płynnymi formami Jugendstil.

Funkcjonalność i Instalacja

Mimo swojego antycznego pochodzenia, kinkiety są w pełni funkcjonalne i mogą być zaadaptowane do nowoczesnych systemów oświetleniowych. Instalacja jest prosta i nie wymaga specjalistycznych umiejętności.

Wartość Kolekcjonerska

Jeżeli jesteś kolekcjonerem rzadkich i oryginalnych przedmiotów, te kinkiety są dla Ciebie. Posiadają one nie tylko walory estetyczne, ale również duży potencjał inwestycyjny. Z czasem ich wartość z pewnością będzie rosła.

Autentyczność i Proweniencja

Antyczne kinkiety secesyjne z kloszami to nie tylko oświetlenie, ale także dzieło sztuki. Wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły, stworzą wyjątkową atmosferę w każdym domu. Nie przegap okazji, by stać się właścicielem tak unikalnego elementu dekoracyjnego.

Niech historia i piękno stylu Art Nouveau i Jugendstil zagoszczą na stałe w Twoim wnętrzu.

  • Produkty podobne
Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

logo euroantyki