Antyczny granatowy żyrandol wiktoriański z porcelany.

NUMER OFERTY: 6956SD

oświetlenie wiktoriańskie

Dostępność: 1 szt.
1599.00
szt.
Masz pytania? Dzwoń! Tel: 518437798
Wysyłka w ciągu 2 dni: Kurier / Pocztex
Cena przesyłki:
60
  • Wysyłka na terenie Polski 60

Granatowy wiktoriański żyrandol porcelanowy.

Antyczny żyrandol wykonany z masywnego mosiądzu i porcelany . Zabytkowe szklane klosze w idealnym stanie. Sprowadzony ze Szwajcarii, pochodzi z lat 1930.

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego elektryka. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być potężnej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Podpowiem tu przydatną informacje, że natężenie światła (żarówek) można w bardzo prosty sposób modelować przez zamontowanie w ścianie gniazdka z włącznikiem/wyłącznikiem które posiada potencjometr prądu. Gniazdka tego typu są bez problemu dostępne w sklepach elektrycznych i internecie.

Instalacja elektryczna jest poprowadzona w ten sposób, że można zaświecić wszystkie żarówki na raz, lub co drugą żarówkę. Jest to przydatne wtedy gdy nie potrzebujemy bardzo jasnego oświetlenia w pomieszczeniu i możemy włączyć połowę żarówek - przy okazji oszczędzając prąd. Widać to na załączonych zdjęciach.

Łańcuch można skrócić w bardzo prosty sposób, kombinerkami wypinając oczka.
  •     Wysokość z łańcuchem max - 100 cm
  •     Wysokość bez łańcucha - 67 cm
  •     Szerokość lampy max - 65 cm
  •     Waga lampy - 6 kg
   


Parametry:
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: