• Kryształowy antyk żyrandol z kryształami do salonu pałacowego ekskluzywny chandelier kryształy

NUMER OFERTY: BLM6376

pałacowe żyrandole antyczne

4999.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 60
Wysyłka na terenie Polski 60
Dostępność 1 szt.

Zamów telefonicznie: (+48) 513 659 708

Muzealny żyrandol kryształowy do salonu.

Przepiękny prawdziwy zabytkowy żyrandol wykonany z mosiądzu i kryształów. Konkretny i masywny - waga 13,5 kg! Kryształki  typu Swarovski w bardzo dobrym stanie. 100% OK. Kaskada kryształów w promieniach światła powoduje prawdziwy unikalny pokaz iluminacji świetlnej. Trudno to uwiecznić na fotografii, ale proszę uwierzyć że wygląda to naprawdę rewelacyjnie!!!

Muzealny żyrandol z kryształami pochodzi z lat 1920-30. Gratka dla miłośników antyków i piękna. Masz okazje żeby w twoim salonie zawisł na suficie prawdziwy antyczny kryształowy chandelier.

Żyrandol posiada 18 żarówek typu E14 o maksymalnej mocy 40 watt każda. Elektryka jest poprowadzona w ten sposób że można zapalić wszystkie żarówki na raz lub oddzielnie zewnętrzną koronę ( 10 żarówek ) lub oddzielnie tylko żarówki wewnątrz żyrandola. Zrobiliśmy zdjęcia w tych 3 wariantach, więc proszę obejrzeć. W obecnych czasach można nabyć ledowe energooszczędne żarówki o większej mocy które nie pobierają tyle prądu i nie nagrzewają tak kabli jak stare żarówki, czyli jak jest taka potrzeba to można kupić mocniejszą żarówkę energooszczędną. Nowoczesne żarówki są także robione w stylu retro - vintage, czyli pasującego do antycznych, zabytkowych i starych lamp typu retro vintage. Myślę że nie ma potrzeby wstawiać żarówek o większej mocy bo nie chodzi o to aby oświetlić stadion do piłki nożnej , a chodzi o to  żeby uzyskać ciepły i nastrojowy klimat w pomieszczeniu ... Wszystkie nasze antyki i żyrandole wysyłamy bez żarówek.

Daliśmy nowe gilzy bo stare nie nadawały się do niczego. Takich gilz nie dostaniecie Państwo w sklepach. Retro gilzy w jasnym kakaowym kolorze zakończone imitacją kropli wosku ściekających jak w świeczkach, ręcznie zdobione przez naszego fachowca.

  • Wysokość maksymalna - 115 cm
  • Wysokość bez łańcucha i bez rozetki pod sufitem - 87,5 cm
  • Średnica maksymalna żyrandola - 76 cm
  • Średnica rozety pod sufitem - 14,5 cm
  • Waga - 13,5 kg !!!
Zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

  • OSTATNIO OGLĄDANE PRZEDMIOTY:
logo euroantyki