• Majestatyczne Sowy - Podpórki do Książek - Strażnicy Wiedzy

NUMER OFERTY: PZ44275GR

antyczne sowy do biblioteki

1349.00
para
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 1 para

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 518437798

Znakomite Dzieło Rzemiosła - Sowy Podpórki na Ksiązki do Biblioteki Domowej

Prezentujemy ekskluzywny zestaw podpórek do książek, wyrzeźbionych z pasją i precyzją, które przywołują atmosferę bibliotek pełnych tajemnic i mądrości. Te niezwykłe przedmioty zostały wykonane z litego drewna, ukazując dwa majestatyczne sowy, które wydają się pilnować każdej historii zawartej w otaczających je tomach. Z dumą pragniemy zaproponować ten unikatowy zestaw naszym najbardziej wymagającym klientom. 100% VINTAGE!

  • Pochodzenie + Epoka: Artefakt ten został sprowadzony z Francji, gdzie rzemiosło ma długie i bogate tradycje. Jego dokładna epoka nie jest jasno zdefiniowana, lecz można przypuszczać, że jest to przedmiot z początków XX wieku.
  • Materiał: Wykonanie z solidnego, masywnego ciemnego drewna nie tylko gwarantuje trwałość, ale także dodaje elegancji i szlachetności, które są nie do przecenienia w każdym, nawet najbardziej wyrafinowanym wnętrzu.
  • Stan: Stan tych podpórek określamy jako bardzo dobry. Są one idealnie zachowane, bez widocznych znaków zużycia, co jest świadectwem ich wyjątkowości i wartości.
  • Styl: Chociaż trudno przypisać te podpórki do jednego konkretnego stylu, to jednak ich naturalistyczna forma oraz subtelne zdobienia nasuwają skojarzenia ze stylem rustykalnym, secesyjnym lub neogotyckim. Są to style, które czerpią inspirację z natury i średniowiecznych form, co doskonale odzwierciedlają te sowy - symbol mądrości i tajemnicy.

Wymiary:

  • Wysokość max - 18 cm
  • Szerokość / długość - 8 cm na 11 cm
  • Waga 2 sztuk - 1 kg

Wspaniałe podpórki będą ozdobą każdej przestrzeni, dodając jej charakteru oraz intelektualnego ducha. Rekomendujemy je szczególnie osobom ceniącym nietuzinkowe przedmioty, które są nie tylko praktyczne, ale i mają swoją historię. To wyjątkowa propozycja dla kolekcjonerów, jak również dla osób poszukujących oryginalnego akcentu do swojego domowego zacisza, w szczególności do prywatnej biblioteki czy gabinetu.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

logo euroantyki