• Pałacowy żyrandol eklektyczny antyk do salonu ekskluzywnego pomieszczenia

NUMER OFERTY: PZ5927H2

Kategorie: Antyki i sztuka, Stare lampy, Lampy wiszące i Żyrandole

1799.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 60
Wysyłka na terenie Polski 60
Dostępność 1 szt.

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 518437798

Antyczny żyrandol do salonu.

Prawdziwy antyk do twojego królestwa. Starodawny żyrandol eklektyczny jest wykonany z odlewów z brązu. Masywne i pięknie wykonane odlewy to znak jakości i luksusu. Autentyczny zabytek z lat 1930-40. Całość kompletna w 100%, bez uszkodzeń, bez renowacji. Gilzy w ciemnym brązowym kolorze zakończone imitacją kropli wosku ściekających jak w świeczkach. Gilzy wymieniliśmy na nowsze bo oryginalne były kartonowe i rozpadały się. Obecne są ładniejsze i bezpieczniejsze. Zabytkowy żyrandol sprowadziliśmy z Francji. Nasz fachowiec wyczyścił go, sprawdził elektrykę itd. Ten piękny staroć zachował się w idealnym stanie i piszę to z całkowitą odpowiedzialnością.

Stare oświetlenie eklektyczne to perła w całym pomieszczeniu. Antyki dają prawdziwy klimat , nie do zastąpienia przez współczesne lampy.

Żyrandol jest na kablu 4-zylowym, wiec można zapalać wszystkie żarówki na raz lub górną część oddzielnie a dolna oddzielnie - co widać na zdjęciach.

12 żarówek żyrandola rozświetli każdy salon, nawet ten o potężnych rozmiarach. Górna i dolna korona posiada po 6 żarówek. Wszytskie nasze pałacowe żyrandole i zamkowe lampy wysyłamy bez żarówek.

  • Wysokość całkowita - 84 cm
  • Wysokość bez łańcucha i podsufitki - 52 cm
  • Średnica żyrandola max - 67 cm
  • Średnica podsufitki - 11 cm
  • Waga - 7 kg

imageAntykwariat internetowy EuroAntyki specjalizuje się w starodawnym oświetleniu. TUTAJ zobacz więcej zabytkowych lamp i żyrandoli! image

eklektyczny żyrandol

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

logo euroantyki