• Pałacowy żyrandol kryształowy antyk lampa ekskluzywna do dworu pałacu

NUMER OFERTY: BLM5908

Kategorie: Antyki i sztuka, Stare lampy, Lampy wiszące i Żyrandole

SPRZEDANE - SOLD - VERKAUFT - VENDU
0
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 60
Wysyłka na terenie Polski 60
Dostępność 0 szt.

Zabytkowy, salonowy żyrandol z kryształu.

Ponadprzeciętny starodawny żyrandol wykonany z mosiądzu i kryształowych ozdób. Korona wykonana z kryształowych elementów. Całość zachowana w idealnym stanie - 100% OK. Kryształowe ozdoby są zamocowane na ręcznie odkręcanych ozdobnych śrubach - co widać na zbliżeniach na zdjęciach. Wszystkie kryształowe elementy będą odkręcone do przesyłki i zapakowane w gruba folie bąbelkową. Mamy 15 lat doświadczenia w pakowaniu delikatnych żyrandoli i różnych zabytkowych przedmiotów - więc proszę nam zaufać! Wysyłka w 2 paczkach, korpus oddzielnie i kryształy oddzielnie.

Ten muzealny żyrandol udało nam się kupić na giełdzie antyków we Francji. Pochodzenie datujemy na lata 1930-40. Ponadczasowa lampa posiada 6 żarówek typu E14 - każda o maksymalnej mocy 60 watt. Obecnie można kupić ledowe ozdobne żarówki w stylu retro/vintage o znacznie większej mocy które nie nagrzewają się i nie pobierają tyle prądu tak jak te stare żarówki, więc śmiało można powiedzieć że można użyć dużo mocniejsze żarówki. Kwestia dopasowania do wystroju wnętrza.

Żyrandol ma pociągnięte kable w ten sposób że można podłączyć aby świeciły wszystkie żarówki na raz lub co druga żarówka. Jest to przydatne wtedy gdy nie potrzebujemy bardzo jasnego oświetlenia w pomieszczeniu i możemy włączyć połowę żarówek - przy okazji oszczędzając prąd.

Zamieściliśmy 43 bardzo dobrej jakości zdjęcia, więc można obejrzeć ten antyk z każdej dowolnej strony, do czego serdecznie zachęcamy!

Lampa jest w 100% kompletna i bez uszkodzeń. Elektryka sprawna. Wszystkie antyczne żyrandole i zabytkowe lampy wysyłamy bez żarówek.

 image     UWAGA! Posiadamy 2 antyczne kinkiety do kompletu od tego żyrandola. Prawdziwe cudeńka! Kliknij TUTAJ!  image

image

  • Wysokość żyrandola max z łańcuchem  - 100 cm
  • Wysokość samego żyrandola bez łańcucha  - 60 cm
  • Średnica maksymalna - 54 cm
  • Wymiar kryształowego ozdobnego elementu - 21cm na 9cm
  • Waga - około 15 kg

żyrandol pałacowy


  • Produkty podobne
Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

logo euroantyki