SPRZEDANE - SOLD - VERKAUFT - VENDU

XL! DUŻE! 2 pałacowe mosiężne kinkiety kryształowe z połowy XX wieku.

NUMER OFERTY: PZ43780G2
Dostępność: 0 para
0
para
Wysyłka w ciągu 2 dni: Kurier / Pocztex
Cena przesyłki:
25
  • Wysyłka na terenie Polski 25

XL! SZEROKIE! Pałacowe kinkiet kinkiety kryształowe Swarovski z dawnych lat.

Sprowadzone z Francji. Pochodzą z połowy XX wieku. Wykonane z masywnego mosiądzu - to nie jest metal mosiądzowany! + prawdziwe kryształowe zawieszki w stylu Swarovski.

Należy zwrócić uwagę na piękne zawieszki wykonane z prawdziwego kryształu. Pod wpływem padającego na nie światła, mienią się ślicznie wszystkimi kolorami tęczy - co jest trudne do złapania na fotografii. 100% kompletne i w idealnym stanie!

Kinkiety są po całkowitej profesjonalnej renowacji. Wypiaskowane, wypolerowane, polakierowane.

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego elektryka. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być potężnej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

Każdy kinkiet posiada 2 gniazda typu E14. Podpowiem tu przydatną informacje, że natężenie światła (żarówek) można w bardzo prosty sposób modelować przez zamontowanie w ścianie gniazdka z włącznikiem/wyłącznikiem które posiada potencjometr prądu. Gniazdka tego typu są bez problemu dostępne w sklepach elektrycznych i internecie.

CENA DOTYCZY 2 SZTUK

  •     Wysokość max - 17 cm
  •     Szerokość 1 kinkietu max - 36 cm
  •     Głębokość od ściany max - 13 cm
  •     Wysokość / szerokość rozety przylegającej do ściany - 11 cm na 27 cm
  •     Waga 1 sztuki - 0,7 kg

   

Parametry:
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: