XL! DUŻY! Barokowy żyrandol antyczny z cyny - Luksusowy żyrandol pałacowy - elegancja i finezja baroku

NUMER OFERTY: BLM7286C2

srebrne żyrandole barokowe

Dostępność: 1 szt.
3999.00
szt.
Masz pytania? Dzwoń! Tel: 518437798
Wysyłka w ciągu 2 dni: Kurier / Pocztex
Cena przesyłki:
60
  • Wysyłka na terenie Polski 60

XL! DUŻY! Antyczny żyrandol barokowy z cynky - Luksusowy pałacowy styl

Prezentujemy Państwu wyjątkowy antyczny żyrandol w stylu barokowym, wykonany z cynku, który emanuje luksusem i elegancją. Ten niezwykły żyrandol jest doskonałym przykładem bogato zdobionych elementów oświetleniowych z okresu baroku, charakteryzujących się finezyjnymi rzeźbieniami i misternymi detalami.

Ten żyrandol jest wykonany w stylu barokowym. Charakteryzuje się bogato zdobionymi ramionami, finezyjnymi rzeźbieniami i misternymi detalami, które są typowe dla baroku. Styl barokowy, który wywodzi się z XVII wieku, jest znany ze swojej opulentnej estetyki i dramatycznych efektów wizualnych, co widać również w tym żyrandolu.

Antyczny żyrandol kupiony na giełdzie antyków i staroci w południowej Francji w miejscowości Bordeaux.

Cechy szczególne i unikalność żyrandola

Żyrandol posiada sześć ramion, każde ozdobione dekoracyjnymi elementami, które przyciągają wzrok i dodają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wykonany z cynku, materiału często używanego w antycznych żyrandolach ze względu na jego trwałość i zdolność do precyzyjnego rzeźbienia. Ręczne wykonanie oraz dbałość o detale sprawiają, że ten żyrandol jest nie tylko źródłem światła, ale również prawdziwym dziełem sztuki.

Stan żyrandola oceniam na idealny! Nie wymagał żadnych renowacji, został oczyszczony profesjonalnie.

Wymiary:

  • Wysokość z łańcuchem max - 88 cm
  • Wysokość bez łańcucha - 68 cm
  • Średnica żyrandola max - 70 cm
  • Średnica podsufitki - 11 cm
  • Waga - 14 kg!!!
  • Standardowe gniazda typu E14

Bez uszkodzeń. Kompletny. Profesjonalnie wyczyszczony - 100% OK!

Ciekawostki i informacje dodatkowe

Styl barokowy, w którym wykonany jest ten żyrandol, narodził się we Włoszech na początku XVII wieku i szybko rozprzestrzenił się po całej Europie. Charakteryzuje się on dramatyzmem, bogactwem form i intensywnym wykorzystaniem światła i cienia. Żyrandole barokowe często zdobiły pałace, kościoły i rezydencje arystokracji, będąc symbolem prestiżu i bogactwa.

Wszystkie nasze lampy są wysyłane bez żarówek. Zalecamy używanie żarówek LED, które są ekonomiczne i łatwo dostępne. Żarówki LED oferują szeroki wybór intensywności światła, kolorów i kształtów, co pozwala na idealne dopasowanie do każdego stylu wnętrza. Co więcej, żarówki LED są wyjątkowo energooszczędne, co może znacząco obniżyć rachunki za prąd.

Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego żyrandola, który z pewnością stanie się ozdobą każdego wnętrza, dodając mu blasku i elegancji w stylu barokowym.

Parametry:
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: