• XXL! Duży regencyjny żyrandol w stylu francuskiego rokoko. Antyk!

NUMER OFERTY: PZ43926D3

oświetlenie regencyjne

4999.00
szt.
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 250
Wysyłka firmą kurierską na palecie na terenie PL 250
Dostępność 1 szt.

Masz pytania? Dzwoń! Tel: 518437798

XXL! Monumentalny 12 ramienny żyrandol pałacowy w stylu francuskiego rokoko - regencja!

Sprowadzony z Francji, pochodzi z pierwszej połowy XX wieku. Nasz duży regencyjny żyrandol w stylu francuskiego rokoko to prawdziwy majstersztyk, który doda elegancji i wytworności każdemu wnętrzu. Ten monumentalny żyrandol o charakterystycznym stylu regencyjnym jest wykonany z solidnych odlewów mosiężnych ( 16kg!!! ), co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także zachowanie autentycznego wyglądu.

Specyfikacja techniczna

Całość bez uszkodzeń. Przedmiot kompletny, profesjonalnie wyczyszczony. Elektryka sprawna - sprawdzana przez naszego fachowca. Standardowe gniazda elektryczne typu E14. Obecnie można kupić żarówki LED o różnym natężeniu, różnej barwie światła i różnym wyglądzie. Nawet mała żarówka może być dużej mocy i nie będzie pobierać wielu watt, przez co nie przegrzewa i nie uszkodzi kabli elektrycznych. Wszystkie lampy wysyłamy bez żarówek. Żarówki tego typu są łatwo dostępne w sklepach elektrycznych lub w internecie.

UWAGA! Instalacja elektryczna jest poprowadzona w ten sposób, że można zaświecić wszystkie żarówki na raz lub dolną lub górną koronę oddzielnie, co widać na zdjęciach.

  •     Wysokość z łańcuchem max - 105 cm
  •     Wysokość bez łańcucha - 38 cm
  •     Szerokość żyrandola max - 80 cm
  •     Średnica podsufitki - 11 cm
  •     Średnica kloszy max - 15 cm
  •     Waga - 16 kg

Regencja francuska i rokoko: Wzlot i przepych w XVIII-wiecznej Francji

Regencja francuska i rokoko to dwa okresy historyczne, które przypadają na XVIII wiek we Francji. Regencja to okres od 1715 do 1723 roku, który nastąpił po śmierci Ludwika XIV i trwał do osiągnięcia pełnoletniości Ludwika XV. Natomiast rokoko to styl artystyczny i kulturalny, który dominował w Europie od około połowy XVII wieku do końca XVIII wieku, w tym również w czasie regencji francuskiej. W tym artykule przyjrzymy się obu okresom i ich wpływowi na sztukę, architekturę i kulturę, w tym na wyjątkowy rozwój stylu rokoko we Francji.

Elegancja i piękno

Ten imponujący żyrandol został starannie zaprojektowany z myślą o szczegółach. Oryginalne szklane klosze ozdobione mosiężnymi elementami na górze dodają mu jeszcze większej finezji. Klosze są w idealnym stanie - nie mają uszkodzeń ani napraw klejem czy lutem. To sprawia, że prezentują się one nieskazitelnie i przyciągają wzrok swoim blaskiem.

Wielkość dla efektownego wystroju

Dzięki swojej imponującej wielkości ten żyrandol doskonale nadaje się do dużych pomieszczeń, takich jak hol pałacowy czy sala balowa. Jego obecność natychmiast przyciąga uwagę i staje się centralnym punktem aranżacji. Nie tylko dostarcza on odpowiedniego światła do pomieszczenia, ale również stanowi ozdobę sama w sobie.

Jakość i trwałość

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i długotrwałe użytkowanie. Żyrandol jest solidnie skonstruowany i starannie wykończony, dzięki czemu można być pewnym jego niezawodności. To inwestycja na wiele lat, która zachowa swoje piękno i funkcjonalność przez długi czas.

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Użyj opcji KUP TERAZ i zapłać ONLINE

lub zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

logo euroantyki