• Zabytkowa lampa na biurko w stylu retro vintage.

NUMER OFERTY: BLM7055G
SPRZEDANE - SOLD - VERKAUFT - VENDU
0
Wysyłka w ciągu 2 dni Kurier / Pocztex
Cena przesyłki 25
Wysyłka na terenie Polski 25
Dostępność 0 szt.

Zabytkowa lampa na biurko.

!!! W Y S O K A !!!  XL  !!!

Sprowadzona z Austrii, pochodzi z lat 1940. Wykonana z masywnego brązu + szklany klosz we florystycznej formie. Lampa swoim wyglądem pasuje do secesji.

Stan lampy oceniam na bardzo dobry. Bez uszkodzeń. Kompletna. Lampa stoi bardzo stabilnie, ponieważ ma ciężką podstawę z brązu.

Ciekawostką jest to że lampa posiada po włączniku/wyłączniku do każdej żarówki. Możemy zapalić 2 żarówki na raz lub pojedynczą żarówkę. Do tego zmieniliśmy kabel na nowy bo stary był zniszczony i dodatkowo na kablu jest "pstryk" włączający lub wyłączający lampę. Kabel w stylu retro-vintage o kolorze antycznego złota. Więc co komo pasuje. Standardowe gniazda mosiężne typu E14 o maksymalnej mocy 60 watt każde. Wysyłka bez żarówek.

W tych czasach można kupić ledowe energooszczędne żarówki o większej mocy które nie pobierają tyle prądu i nie nagrzewają tak kabli jak stare żarówki, czyli jak jest taka potrzeba to można kupić mocniejszą żarówkę energooszczędną. Nowoczesne żarówki są także robione w stylu retro - vintage, czyli pasującego do zabytkowych i starych lamp różnego typu. Także można dobrać różną barwę światła, a wiadomo że do domu nadaje się ciepłe i bardziej żółtawe światło niż jasne światło jak do pomieszczeniach biurowych.

  • Wysokość lampy max - 54 cm
  • Średnica podstawy - 22 cm
  • Wysokość klosza max - 23 cm
  • Średnica klosza max - 25 cm
  • Waga - 2,3 kg
  • OSTATNIO OGLĄDANE PRZEDMIOTY:
Zamów telefonicznie: Tel.(+48) 513 659 708

Zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798

Zamów telefonicznie: Tel.(+48) 518 437 798