Vintage w połączeniu z nowoczesnymi trtendami

2023-03-22 14:11:00
Vintage w połączeniu z nowoczesnymi trtendami

Połączenie stylu vintage z nowoczesnymi trendami jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Można tutaj zastosować różne podejścia, ale najważniejsze jest, aby połączenie było spójne i oryginalne. Kilka propozycji:

  1. Mix klasycznego i nowoczesnego: Można założyć klasyczną, vintage'ową sukienkę z falbanami, a do niej dobrać nowoczesne buty z grubą podeszwą i niebieskim odcieniem.

  2. Kontrasty: Można połączyć vintage'owe, klasyczne spodnie z wysokim stanem z topem z obniżonym ramieniem i geometrycznym wzorem.

  3. Akcenty w stylu vintage: Można wykorzystać elementy vintage jako akcenty do nowoczesnych stylizacji. Na przykład nosić nowoczesną sukienkę w kolorze czerwonym, ale do niej dodać vintage'ową torebkę w odcieniu brązu.

  4. Vintage z denimem: Można połączyć vintage'owe sukienki lub marynarki z nowoczesnymi jeansami lub kurtkami z denimu.

  5. Vintage z futrem: Można wykorzystać vintage'owe futra jako akcenty do nowoczesnych stylizacji. Na przykład nosić futro z lat 70. z nowoczesnymi leginsami i koszulką.

W każdej z tych propozycji kluczowe jest połączenie odpowiednich elementów i kolorów, aby całość była spójna i oryginalna.

Autor:Antyki.eu