Warszawskie Targi Antyków to wydarzenie, które przyciąga wielu miłośników antyków z całej Polski i Europy. Największym i najważniejszym targiem w Polsce jest giełda na Broniszach, która organizowana jest w każdą drugą niedzielę miesiąca. To na tym wydarzeniu znajdują się zarówno kolekcjonerzy, jak i amatorzy antyków. Targi antyków na Broniszach to miejsce, gdzie można znaleźć wiele unikalnych przedmiotów z różnych epok, takich jak meble, srebrne zastawy, porcelana, militaria, obrazy, rzeźby, książki, biżuteria i wiele innych.

Targi odbywają się na terenie rynku hurtowego Bronisze, który jest jednym z największych rynków hurtowych w Europie. To idealne miejsce, aby znaleźć skarby, które trudno znaleźć gdzie indziej. Nie tylko można kupić przedmioty, ale także sprzedać, dzięki czemu giełda antyków na Broniszach jest ważnym punktem dla handlarzy antykami.

Warszawskie Targi Antyków na Broniszach to również okazja do poznania innych miłośników antyków i handlarzy, wymiany doświadczeń i historii. To wydarzenie jest jednym z najważniejszych na mapie kulturalnej stolicy Polski i jest organizowane przez Stowarzyszenie Antykwariuszy i Handlarzy Sztuką oraz Urząd m.st. Warszawy.

Nie tylko na Broniszach można znaleźć antyki w Warszawie. W różnych dzielnicach miasta organizowane są mniejsze giełdy antyków, a także liczne antykwariaty, w których można znaleźć unikalne przedmioty. Jeśli chcesz poznać świat antyków, Warszawa jest idealnym miejscem do odwiedzenia.