• O antykwariacie Antyki.eu

Czy prowadzimy sklep stacjonarny otwarty w wyznaczonych godzinach?
Działamy w Internecie i nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej. Nie ma możliwości przyjechania do nas i oglądania przedmiotów.

Czy można osobiście odebrać zakupione przedmioty?
Po wcześniejszym opłaceniu i umówieniu się z nami na konkretny dzień i godzinę, możecie Państwo przyjechać do naszego magazynu z antykami i osobiście odebrać zakupione przedmioty. Kliknij TUTAJ i zobacz jak do nas trafić.

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?
Wystawiamy fakturę bez podatku VAT, na podstawie Ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Art. 113 ustawa 1).

Jaki jest numer konta na które mam wpłacić należność?
Po zakupie przedmiotu informacje o numerze konta do wpłaty wysyłane są automatycznie w emailu do kupującego. Informacje te są także podane na stronie: Płatności.

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?
Zwrot należy zgłosić w formie pisemnej poprzez email: sklep@antyki.eu
Następnie prosimy o wypełnienie formularza zwrotów i włożenie go do paczki razem ze zwracanym towarem. Paczka zwrotna musi być z góry opłacona, nie przyjmujemy paczek pobraniowych. Zwroty są przyjmowane tylko od konsumentów (nie przedsiębiorców). Klient ma prawo zwrócić towar (bez podania przyczyny) w stanie nie zmienionym w ciągu 14 dni kalendarzowych. Zwrot uszkodzonego lub niekompletnego towaru będzie skutkować obciążeniem kupującego kosztami odszkodowania na rzecz sprzedawcy. Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta art 34 ust 4.